O whirpoolech

Vany SPA umožňují, aby si vodní masáž užívalo více lidí najednou. Je to příležitost, jak zažít úžasné účinky vodní masáže, učiněný ráj pro vaše tělo a smysly, který můžete představit svým přátelům a milovaným. Vany SPA vám poskytnou relaxaci a jsou jako dělané pro společné schůzky a odpočinek. Podobně jako u bazénů je voda ve vanách SPA filtrována, ozonována, ohřívána a dezinfikována. Proto není potřeba vodu po každém použití vany měnit.

Vzduchá masáž
Vodní masáž

Podvodní osvětlení

barva
Bílá
barva
Červená
barva
Zelená
barva
Fialová
barva
Modrá
barva
Žlutá

Informace o hydroterapii

HYDROTERAPIE

Výhody vodní masáže jsou neocenitelné. Zažijte kouzelný pocit, když se ponoříte do měkkého objetí teplé vody, která proudí kolem vašeho těla a hladí jej miliony vzduchových bublinek. Je to nádherný pocit, který uvolní tělo, posílí nervy a umožní, aby se mysl zabývala jen příjemnými myšlenkami. Zajišťuje kvalitní spánek a pomáhá nám žít v harmonii s okolním světem.

I vaše tělo vám poděkuje za pravidelnou hydroterapii. Zlepší se krevní oběh, uvolní se ztuhlé svaly, pocítíte okamžitou úlevu v životně důležitých částech těla, jako jsou nohy a krk. Vodní masáž podněcuje vylučování endorfinů, což jsou přirozené látky, které snižují bolest a zvyšují pocit štěstí. V důsledku toho se zlepší prokrvení i těch nejdrobnějších cév, například těch, které jsou zodpovědné za přívod kyslíku do pokožky na obličeji.

Vany s vodní masáží jsou cenným nástrojem, který vám může přinést jinak těžko dosažitelnou spokojenost a zdraví. Vodní masáž je zdrojem energie a vitality.

OTÁZKA TEPLOTY

Pro dosažení maximálního požitku a všech příznivých účinků vodní masáže je důležité, aby byla voda ohřátá na správnou teplotu. Doporučujeme udržovat teplotu vody na 35-37°C, což je teplota těla, která je ideální pro ponoření se do koupele bez teplotního šoku. Nedoporučujeme ohřívat vodu na příliš vysokou teplotu.

VODA A JEJÍ ČISTOTA

Kromě dokonalého výrobku bychom se s vámi chtěli podělit o některé informace, jak vodu udržovat v optimálním stavu. Za běžných podmínek není potřeba vodu vyměňovat častěji než jednou za měsíc. Ušetříte tak čas a peníze.

Navrhovaná frekvence je samozřejmě vhodná pro časté používání vany, které vede k automatické filtraci vody v nastaveném rytmu.

Do vody je však potřeba pravidelně přidávat čisticí prostředky jako Dino Fresh, Dino Minus a Dino Plus a odpařené množství vody je potřeba doplňovat. Ztráta vody je zjevná zejména při vodní masáži.

Pokud z jakéhokoli důvodu nebudete vanu delší dobu používat, doporučujeme ji v každém případě vypustit a zakrýt tepelně izolačním krytem.

POUŽÍVÁNÍ VAN SPA

Výběr místa pro vanu SPA závisí na způsobu, jakým ji budete využívat. Pokud si chcete užívat vodní masáž s rodinou a přáteli, můžete vanu umístit na zahradu, na slunném místě nebo blízko obývacího pokoje či na dvoře.

Pokud však dáváte přednost relaxaci a meditaci, doporučujeme umístit vanu v klidné a pokojné části domu nebo zahrady, abyste měli své soukromí a nebylo na vás vidět zvenčí.

VZDUCHOVÁ MASÁŽ – ZÁVAN ZDRAVÍ

Neobyčejný svět vodní masáže by se neobešel bez úžasného zařízení – dmychadla jako zdroje bublinek, které vyostří vaše smysly. Je to praktický a užitečný prvek van SPA pro uvolnění, který vašemu tělu poskytne velké potěšení, uvolní vás proudy plnými kyslíku a obejme vás povzbuzujícími a zdraví prospěšnými bublinkami. Vzduchová masáž je cennou pomůckou pro dosažení duševní pohody a revitalizaci kožních buněk. Jde o kombinaci vody a vzduchu, které tvoří základ vodní masáže.